TARTU, ESTONIA

Biokliinik pakub võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit bioresonants – kompuuterdiagnostikaga, kus mõõdetakse unikaalse mõõteaparatuuriga teatud inimkeha punktides siseorganite seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid. Arvuti fikseerib füsioloogilised ja orgaanilised muutused ning määrab võimalike terviseprobleemide pingerea diagrammides või tabelites.

Diagnoosimiseks kasutatakse naha bioaktiivsetes piirkondades mõõdetud elektrilisi parameetreid, mis annavad organite ja kudede seisukorra kohta informatsiooni. Kompuuterdiagnostika läbiviimiseks kasutatakse täiesti originaalset süsteemi, mis ei oma maailmas analooge ning on ette nähtud inimese tervisliku seisukorra kiiruuringuks.

Bioresonants – kompuuterdiagnostika aitab arstil leida üles täpselt selle põhjuse, mis tervisehädasid tekitab, ning ta saab hakata ravima põhjust, mitte sümptomeid. Oluline on see, et kompuuterdiagnostika näitab ka organite funktsiooni, kui näiteks ultraheli näitab ainult organismi orgaanilist muutust. Kui uuringu tulemusena selgub, et patsient vajab haiglaravi või edasisi uuringuid tavaarstide juures, siis sinna haige ka suunatakse. Oluline on see, et arst teaks patsiendi kohta võimalikult palju informatsiooni, et otsustada, millist ravi  määrata.

Kompuuterdiagnostika võimaldab:

  • määrata inimese organismi funktsionaalset seisundit, näidates kujundlikult olulisemate organite füsioloogilist seisundit või kõrvalekallet normist
  • teha kliinilis-diagnostilisi järeldusi tarkvaraliselt loodud ekspertsüsteemi põhjal
  • viia läbi järel- ja efektiivsuskontrolli patsiendi raviks kasutatava teraapia kohta. Sobib nii traditsioonilise, akadeemilise kui ka ida ravimeetodite kontrolliks.