TARTU, ESTONIA
Patsientide vastuvõtt ja protseduurid toimuvad kuni eriolukorra lõpuni ainult eelregistreerimisel telefonidel 53471532 või 7405004
Probiootikume saab tellida, helistades või kirjutades meile. Hoidke ennast ja enda lähedasi.

Biokliiniku eesmärgiks on ühendada  loodusravi meetodid, mis on olemas Eestis kui ka Euroopas, tavameditsiiniga. Kliinikus osutatakse erinevaid ambulatoorseid füsioteraapia, taastusravi ning sisehaiguste raviteenuseid. Patsiendi käsutuses on arst dr Natalia Trofimova, peremeditsiini konsultatsiooni osutab dr Anne Silbaum ja perearst dr Galina Šeremeta. Osteopaadiks on meil dr Juri Remõga.

Biokliiniku koostööpartneriteks testide ja analüüside osas on erinevad meditsiinilaborid Eestis ja Moskvas. Näiteks on võimalik teha juuste mineraalide testi koostöös Moskva laboriga.

Kliinikusse võib pöörduda mitmete tervise probleemidega. Arstid otsivad üles põhjuse, mis kaebusi tekitavad, ning püüavad seda ravida.

Bioliinikus leiab oma probleemile ravi ka ülekaalu korral. Kõigepealt selgitatakse välja põhjus, miks ülekaal on tekkinud. Selleks kasutatakse erinevaid teste – näiteks varjatud toidutalumatuse testi, veel võib esile tõsta testi organismis leiduvate mikroelementide (Ca, Se, Zn, Fe, Cu, Mn, Cr, Mg) ja raskemetallide (Pb, Al, Cd, Hg, Ti) keemilist analüüsi juuksekudedest võetud proovide põhjal, mis annab teadmise, millist mineraali või ainet organismis liiga palju või liiga vähe on.

Peamised testid ülekaalulistele on varjatud toidutalumatuse testid, erinevad geenitestid ja lisaks saab teha spordigeeni testi.

Häid tulemusi on saavutatud ka soolte sügavpuhastusega (colon hüdroteraapia), mis laseb organismil taas õige tasakaalu leida ning immuunsüsteemi parandada.

Biokliinikus saab  kaaniravi ja ravimassaaži.

 

Patsientide vastuvõtt ja protseduurid toimuvad kuni eriolukorra lõpuni ainult eelregistreerimisel telefonidel 53471532 või 7405004

Aadress: Raatuse 86, Tartu

Tel/fax: 74 05 004

e-mail: info@biokliinik.ee